Wykładziny dla przemysłu morskiego

Wykładziny dla przemysłu morskiego

Nie ma chyba drugiej branży, która równie błyskawicznie jak przemysł morski weryfikuje jakość zastosowanych materiałów wykończeniowych. Z tego powodu również wykładzina na statek musi sprostać najsurowszym wymogom, regulowanym przepisami prawa. Jako firma działająca na północy Polski wyspecjalizowaliśmy się w dostawie wykładzin dla przemysłu morskiego i ich profesjonalnym montażu, a zlecenia realizujemy zarówno dla polskich, jak i dla zagranicznych stoczni. Oferujemy produkty legitymujące się wszystkimi niezbędnymi certyfikatami i atestami morskimi (certyfikaty Międzynarodowej Organizacji Morskiej IMO, certyfikat MED, certyfikat Lloyd’s Register).

Amtico

Oferujemy panele winylowe firmy Amtico z atestem morskim MED i prestiżowym certyfikatem Lloyd’s Register, zatwierdzonym przez Międzynarodową Organizację Morską IMO. Są one wykorzystywane na statkach, promach, okrętach, gdzie cenione są przede wszystkim za nieprzeciętny design, który łączy się techniczną doskonałością i trwałością.

Kolekcja Amtico Marine podzielona jest na trzy grupy produktów, obejmujące wzory imitujące drewno, wzory utrzymane w stylistyce kamieni oraz bardzo oryginalne panele, określone przez producenta jako abstrakcyjne, które pozwalają na realizację nawet najbardziej śmiałych i nietuzinkowych projektów.

Voyager

W naszej ofercie znajdują się ponadto produkty marki Voyager, posiadające atest morski MED. Są to wykładziny na statki i promy wycieczkowe, handlowe, super jachty, a także na różnego typu instalacje na morzu, a szeroki wachlarz dostępnych wariantów pozwala na swobodny dobór rozwiązania łączącego najwyższą jakość z estetyką.

- Voyager Polysafe Stud Tile to trwałe płytki podłogowe z syntetycznego kauczuku, które posiadają lekko wypukłe elementy okrągłe, gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania i antypoślizgowość. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie jest duże natężenie ruchu.

- Voyager Maritime to luksusowe płytki i panele winylowe. Inspirowane naturą wzory (imitacje kamienia i drewna) doskonale wpiszą się w eleganckie i stylowe wnętrza jachtów czy promów wycieczkowych. Dzięki poliuretanowemu wzmocnieniu powierzchni płytki zachowują trwałość nawet przy intensywnej eksploatacji.

-Voyager PU to gładkie winylowe wykładziny na statki i do środków transportu publicznego. Rozbudowana paleta 24 kolorów ułatwia wkomponowanie wykładziny do różnych aranżacji, a wzbogacenie specjalnym poliuretanem ułatwia czyszczenie powierzchni.

- Voyager PUR to gładkie wykładziny winylowe o bardzo dużej trwałości. Dodatek specjalnego poliuretanu chroni wykładzinę przed zniszczeniem i zmniejsza obciążenia związane z jej utrzymaniem. Tego typu wykładziny na statki dostępne są w 20 odcieniach

- Voyager XL to wykładziny na statki i do środków transportu publicznego. Mają gładką powierzchnię, a paleta 16 klasycznych odcieni sprawia, że świetnie sprawdzą się na statkach wycieczkowych czy promach, w których liczy się nie tylko trwałość, ale i wygląd.