Wykładziny do biura - płytki dywanowe

Jaka powinna być podłoga do biura? Przede wszystkim musi ona sprostać zarówno potrzebom osób, które przebywają w nim na co dzień, jak i klientów, którzy odwiedzają siedzibę danej firmy. Dla pierwszych liczy się przede wszystkim komfort i walory praktyczne, dla drugich – estetyka, bo przecież siedziba firmy jest jej wizytówką. Podłoga do biura musi więc być trwała, łatwa w utrzymaniu czystości, a także – atrakcyjna wizualnie. Wszystkie te cechy łącznie spełniają nowoczesne płytki dywanowe oraz wykładziny biurowe.

 

Wykładziny biurowe

Jest rzeczą oczywistą, że na podłodze w biurze nie można położyć takiej samej wykładziny, jaką układa się w domu. Intensywna eksploatacja oraz większe narażenie na zabrudzenie sprawia, że wykładziny biurowe mają wyższe parametry wytrzymałościowe niż wykładziny do domu oraz niższą ścieralność powierzchni. Producenci podłóg do biura kładą też nacisk na aspekty związane z odpornością na zabrudzenia, projektując faktury wykładzin tak, aby rozlana kawa czy inne plamy były niewidoczne.

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór wykładzin biurowych przeznaczonych do pomieszczeń o różnym natężeniu ruchu. Dzięki temu znajdą tu coś dla siebie zarówno właściciele biur, które każdego dnia odwiedzane są przez licznych klientów, jak i biur, w których przebywają tylko zatrudnieni w firmie pracownicy. Posiadamy wykładziny biurowe wielu producentów, a bogata gama wzorów i kolorów pozwala sprostać nawet najbardziej nietypowym wymaganiom.

Pomagamy nie tylko w doborze wykładziny pod kątem intensywności jej eksploatacji, ale wykonujemy także fachowy montaż, dzięki czemu klienci mogą mieć gwarancję, że wybrana przez nich podłoga do biura będzie wyglądać estetycznie i niezawodnie posłuży przez długi czas.

Płytki dywanowe

Jedną z opcji wykładzin biurowych, która coraz częściej wybierana jest na podłogi do biura, są nowoczesne płytki dywanowe. Są bardzo trwałe (wieloletnia gwarancja!), doskonale izolują dźwięki i świetnie zatrzymują drobinki kurzu, co przekłada się na poprawę jakości powietrza. To także wysoki komfort chodzenia i wyeliminowanie ryzyka poślizgnięcia się. Z uwagi na łatwy montaż płytek dywanowych oraz możliwość łatwej, nieinwazyjnej wymiany, jest to jedno z najlepszych rozwiązań na podłogę do biura.

Oferujemy klasyczne płytki dywanowe o wymiarach 50x50 cm, a także nietypowe – w tym prostokąty czy modne wzory hexagonalne. Ta różnorodność w połączeniu z rozbudowaną gamą kolorystyczną pozwala tworzyć na podłogach bardzo ciekawe i oryginalne wzory. Obok samego produktu (w wersjach zarówno ekonomicznych, jak i ekskluzywnych), oferujemy też profesjonalny montaż płytek dywanowych.